Reference

Děkuji vám za ohlasy na mé lekce Pilates:

 

Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše lekce pilates. Po dlouhé době jsem se těšila na skupinové cvičení.Vy jste mě dokazala přesvědčit že cvičení může být zábava a hlavně jsem se po dlouhé době cítila velmi dobře po vaší hodině. Protažené celé tělo!

Alena F.

Moc děkuji za videa, která dáváte na Youtube. Snažím se podle nich cvičit každý den a každé nové video mi udělá velkou radost. Je to pro mě velká pomoc (jsem doma se dvěma malými dětmi, a tak pravidelně chodit někam na lekci je zatím dost náročné) a zároveň motivace!

Míša S.

Milá Pavlíno, jsem nesmírně vděčná za to, že jsem poznala Vás a Vaše lekce a vždy mě velmi nabijí, i když mi třeba všechny cviky nejdou, tak s Vaším přístupem to nevzdávám a snažím se v hodinách dalších.Jsem ráda, že mě kamarádka na Vaše hodiny přivedla.Moc Vám úspěch přeji, zasloužíte si ho, protože to děláte opravdu celým srdcem.

Kateřina D.

Děkuji vám moc za vieda a delejte to dál tak dobře!

Katka

Cvičím podle tvých videí a jsi jediná instruktorka u které se mi skvěle cvičí. Jsi sympatická a hrozně pozitivní a to dokáže člověka hrozně povzbudit a cvičení ho baví :) Jen tak dál! :) Zdravím z Jižní Moravy :)

Denisa

Chtěla bych ti poděkovat - můj přítel si velice pochvaloval hodinu - cítí tělo - konečně si přestane myslet, že se tam chodím jen protahovat. Navíc má poslední dobou plnou hlavu práce a toto byl super relax, vyčistil si aspoň pro dnešek hlavu. takže ne jen fyzický odpočinek, ale i psychický přináší tvé hodiny.

Marťa B.

Vaše hodiny jsou naprosto úžasné :)

Eliška J.

Děkuji za dnešní lekci, pro mě to byl osvěžující zážitek po dvou letech na mateřské :)

Daniela V.

Konečně zábavné lekce Pilates! Po návratu z USA jsem dlouho nemohla najít instruktorku, která by vedla originální Pilates - až jsem navštívila lekce vždy usměvavé Pavlíny:)

Sabina R.

Nevěřila jsem tomu, ale je to opravdu úchvatné cvičení, krásně se protáhnu, ale i vidím, jak tělo pracuje. Navíc je to balzám pro mé cholerické nervy. 

Veronika H.

Na lekcích Pavlíny mě nejvíc baví, že si pro nás každou hodinu připraví něco nového a ani po půl roce pravidelných návštěv jejich lekcí Pilates se nenudím a cvičení mě stále baví. 

Radka S.

Chtělo by to fotky, když jsem začala a teď - to je změna díky pilates a mé super trenérce!

Elena V.

Ona je úžasná!!! Hodina s Pavlínou se mi moc líbila :)

Michaela B.

Pilates se věnuji už 4 roky a hodiny s Pavlínou patří k mým nejoblíbenějším. Její pozitivní přístup mě doslova nabíjí energií. 

Jana M.

Lekce pilates od Pavlíny mi hodně pomohly - díky jim se mi zlepšily záda a vydržím celý den sedět u počítače.

Ivana A.

Vaše lekce ve Fitness Galaxie se mi moc líbila.

Iveta S.