On-line lekce

Pro začátečníky: On-line kurz Pilates terapie pro začátečníky. 

Objevte v sobě nové možnosti. Začněte cvičit Pilates. Díky on-line kurzu Pilates terapie pro začátečníky vplujete do základů Pilates a poznáte výhody tohoto nabíjejícího cvičení. Je to pěkná makačka! Vyzkoušejte to a nadchněte se pro pohyb. Více informací najdete níže na stránce.

Pro pokročílé: Pravidelné on-line lekce každé pondělí a čtvrtek

Přeměňte váš obývací pokoj v tělocvičnu. Stačí vám k tomu jen podložka na cvičení a chuť cvičit. Dovolte si čas pro sebe, nalaďte se na sebe, dobijete se energií a pohodou, kterou šiřte do vaší rodiny a okolí. Více informací najdete níže na stránce.

 


 

Pro začátečníky: On-line kurz Pilates terapie pro začátečníky. 

Pro koho je kurz Pilates určen? Kurz je určen pro každého, kdo je připraven udělat změnu, kdo se nebojí postavit výzvě, když vám něco hned nepůjde. Pro ty z vás, kteří v sobě chtějí objevit dosud neobjevené možnosti. Pro ty z vás, kteří chtějí pečovat o své tělo a taky duši a naplnit smysluplně svůj čas pro sebe.

Jak on-line kurz funguje? Kurz získáte po zaplacení částky 1.990 Kč na účet číslo 1927635073/0800, do poznámky pro příjemce napsat Kurz a Váš e-mail. Na Vámi uvedený e-mail Vám přijde odkaz na Kurz Pilates terapie pro začátečníky. Přehrávání videí probíhá přes YouTube. On-line kurz obsahuje 10 lekcí, každá lekce má 60 minut. Přehrávat lekce si můžete neomezeně. Spolu s kurzem získáváte také mou podporu. Můžete mě kontaktovat emailem (pavlina@na-pilates.cz nebo na WhatsApp 775983775), když některému cviku nebudete rozumět, když budete potřebovat najít motivaci se cvičením neseknout, když se budete chtít pochválit a sdílet se mnou radost z pokroků, které uvidíte. Zkrátka cokoliv, co se týká Pilates a budete chtít se mnou probrat.

Co budete potřebovat? Především dovolit si čas pro sebe, abyste si mohli zacvičit. Pak samozřejmě podložku na cvičení a cop na Pilates (120 cm dlouhý) nebo pásek od županu nebo obyčejný ručník, který si smotáte do tvaru copu.

Pro ještě více informací mi napište na pavlina@na-pilates.cz a já vám moc ráda zodpovím další dotazy.

 

 

Pro pokročílé: Pravidelné on-line lekce každé pondělí a čtvrtek

Na lekce se můžete přidat jednoduše.

On-line lekce Pilates zveřejňuji pravidelně v pondělí a čtvrtek.

Cena lekce je 110 Kč, převodem na účet 1927635073/0800.

Do zprávy pro příjemce napište datum lekce/lekcí a váš e-mail, na který vám pošlu odkaz na on-line lekci.

Odkaz na lekci obdržíte na uvedený e-mail v pondělí nebo čtvrtek do 10 h.

Lekci vám mohu zaslat kdykoliv po dobu, kdy je k dispozici ke sledování. Pondělní lekce bývá k dispozici do středy téhož týdne a čtvrteční do neděle téhož týdne.